€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup Chinese kip, een kippensoep met een intense kruidige smaak. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 170 kJ / 40 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.1 g |
| koolhydraten | 7.8 g |
| koolhydraten wv. suikers | 2.2 g |
| eiwitten | <0.5 g |
| zout | 1.2 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, deegwaar 20% (harde TARWEGRIES, zout), dextrose, pannenkoekreepjes 11% (TARWEBLOEM, EI, zetmeel, zout, magere MELKPOEDER, MELKWEI, aroma), gejodeerd zout, aroma, gistextract, zout, suiker, rode paprika¹ 2,4%, Chinese paddenstoel 2,3%, kippenvlees 2,3% (kippenvlees, zout, antioxidant: rozemarijextract), ui¹, gember, koriander 0,3%, knoflook¹, kurkuma¹ cayennepeper, kippenvet 1,6% (kippenvet, antioxidant: rozemarijextract), spinazie, mineraalzout (kalium), glucosestroop, GERSTEMOUTEXTRACT. Kan selderij, mosterd, soja bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Melk
- Bevat: Gluten
- Bevat: Ei
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
8556 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927522 |

