€ 11,50 incl.btw
€10,55 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 99 kJ / 24 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.1 g |
| koolhydraten | 4.4 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.7 g |
| Voedingsvezel | <0.5 g |
| eiwitten | 0.6 g |
| zout | 0.76 g |
| verpakking bevat | 24 porties |
Allergenen:
- Bevat: Selderij
- Bevat: Gluten
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
| Artikelnummer |
63135 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908977183 |

