€ 11,50 incl.btw
€10,55 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 140 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 242 kJ / 58 kcal |
| vetten | 2.6 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.4 g |
| koolhydraten | 7.3 g |
| koolhydraten wv. suikers | 2.3 g |
| Voedingsvezel | <0.5 g |
| eiwitten | 1.1 g |
| zout | 0.97 g |
| verpakking bevat | 24 porties |
Allergenen:
- Bevat: Melk
- Bevat: Ei
- Bevat: Gluten
- Bevat: Mosterd
- Bevat: Noten
- Bevat: Zwaveldioxide en sulfieten
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Selderij
| Artikelnummer |
63435 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8714100725849 |

