€ 21,00 incl.btw
€19,27 excl.btw
Ga voor volumevoordeel
1x
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, TARWEMEEL, palmvet, cacaoboter, VOLLEMELKPOEDER, MAGEREMELKPOEDER, magere cacao, zout, vanille-extract, emulgator (SOJALECITHINE), rijsmiddel (E500). (Kan bevatten: HAZELNOOT, AMANDEL, GERST, HAVER).
Allergenen: bevat gluten, melk, soja, tarwe en mogelijk amandel, gerst, hazelnoot, noten, haver.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2104 kJ (503 kcal) |
| Vet | 25 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan suikers | 48 g |
| Eiwitten | 4.8 g |
| Zout | 0.41 g |
| Artikelnummer |
57892 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
32 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
5000159486965 |
| Ingrediënten |
Ingrediënten: suiker, glucosesiroop, TARWEMEEL, palmvet, cacaoboter, volle MELKPOEDER, magere MELKPOEDER, magere cacao, zout, emulgator (SOJALECITHINE), rijsmiddel (E500), natuurlijk vanille-extract. (Kan bevatten: HAZELNOOT, AMANDEL, GLUTEN (GERST, HAVER)). |
| Kilojoules |
526,00 |
| ENER_K14 |
126,00 |
| Vetten |
GR |
| Vet |
25,20 |
| Verzadigde vetten |
GR |
| Verzadigde vetten |
14,90 |
| Koolhydraten |
GR |
| Koolhydraat |
63,60 |
| Suikers |
GR |
| Suiker |
47,80 |
| Eiwitten |
GR |
| Eiwit |
4,80 |
| Zouten |
GR |
| Zout |
0,41 |
| Vezel |
0,00 |
| EENHP_EENH |
PTN |
| EENHP |
1,00 |





