€ 31,99 incl.btw
€29,35 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €31,35 |
| 7 - 99 | 4% | €30,71 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, Glucosestroop, Gehard Plantaardig Vet (Kokos Olie),Boterolie, Gecondenseerde Magere Melk, Condens melk, Moutextract, Zout, Emulgator: Sojalecithine, Aroma's en Water
Allergenen: Lactose en Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1895 kJ (453 kcal) |
| Vet | 17.83 g |
| waarvan verzadigd | 15.21 g |
| Koolhydraten | 71.37 g |
| waarvan suikers | 54.41 g |
| Voedingsvezel | 0.0 g |
| Eiwitten | 1.85 g |
| Zout | 0.36 g |
| Artikelnummer |
351655 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
5410381002732 |



