€ 12,50 incl.btw
€11,47 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% korting | 2 | €12,25 €11,24 |
| 5% korting | 5 | €11,88 €10,90 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Let op! maximale houdbaarheid 6-8 weken vanaf leverdatum, geen retourname
Ingrediënten: TARWEbloem, rozijnen 26,5%, suiker, plantaardige olie (zonnebloem), vulstof (maltitolstroop), maltodextrine, bevochtigingsmiddel (glycerol), HAVERvezels 1,2%, rijstebloem, TARWEzemelen, LACTOSE en MELKeiwitten, glucosestroop, appelsap concentraat 0,4% (eq. 2,8% appel), magere MELKpoeder, rijsmiddelen (natrium- en ammoniumcarbonaten, difosfaten), zout, kaneel, natuurlijk aroma, geleermiddel (pectine), zuurteregelaars (natriumcitraten, citroenzuur), stabilisator (calciumlactaat)
Allergenen: Glutenbevattende Granen, Lactose, Melk, Haver en Tarwe. Kan Eieren, Noten, Sesamzaad en Soja bevatten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1604 kJ (380 kcal) |
| Vet | 7.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 74.9 g |
| waarvan suikers | 31.6 g |
| Voedingsvezel | 3.6 g |
| Eiwitten | 5.2 g |
| Zout | 0.58 g |
| Artikelnummer |
883460 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710412971394 |



