€ 35,00 incl.btw
€32,11 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bewaaradvies: 10 C tot 18 C droog en donker bewaren
Voedingswaarde
| Product | |
|---|---|
| Per 100 (g) | |
| Energie (kJ/kcal) | 3700 / 900 |
| Vetten | 100 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 23 g |
| transvetzuren | 0.9 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| eiwit plantaardig | 0 g |
| eiwit dierlijk | 0 g |
| Zout | 0 g |
| toegevoegd suiker | 0 g |
| toegevoegd zout | 0 g |
| Artikelnummer |
603982 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8720726765022 |

