€ 14,50 incl.btw
€13,30 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €14,21 |
| 7 - 99 | 4% | €13,92 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Zoetstoffen (sorbitol, maltitol, aspartaam, acesulfaam-K), gombasis, aroma's, stabilisatoren (glycerol, arabische gom), kleurstof (E171), glansmiddel (carnaubawas)
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 726 kJ (174 kcal) |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 0.0 g |
| Eiwitten | 0.0 g |
| Zout | 0.02 g |
| Artikelnummer |
275501 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
156 |
| Breedte |
104 |
| Hoogte |
79 |
| EAN code |
8711400429644 |


