€ 42,00 incl.btw
€38,53 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Zoetstoffen (sorbitol, maltitol, aspartaam, acesulfaam-K), gombasis, aroma's, stabilisatoren (glycerol, arabische gom), kleurstof (E171), glansmiddel (carnaubawas)
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 752 kJ (180 kcal) |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 67 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.02 g |
| Artikelnummer |
275050 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
48 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8711400416149 |

