€ 44,50 incl.btw
€40,83 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: zoetstoffen (sorbitol, isomalt, maltitol, acesulfaam-K, aspartaam), gombasis, aroma's, stabilisatoren (arabische gom, glycerol), glansmiddel (carnaubawas), kleurstoffen (E133, E171)
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 757 kJ (182 kcal) |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 68 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.11 g |
| Artikelnummer |
275053 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
48 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8711400416187 |

