€ 44,50 incl.btw
€40,83 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €43,61 |
| 7 - 99 | 4% | €42,72 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Zoetstoffen (sorbitol, isomalt, maltitol, aspartaam, acesulfaam-K), gombasis, aroma's, stabilisatoren (glycerol, arabische gom), kleurstoffen (E171, E153), glansmiddel (carnaubawas)
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 717 kJ (172 kcal) |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 66 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
| Artikelnummer |
275057 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
48 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
220 |
| Breedte |
110 |
| Hoogte |
110 |
| EAN code |
8711400416200 |

