€24
€19,99
incl.btw
€18,34 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Koolzuurhoudend natuurlijk mineraalwater 87,1% (bron: Barisart), vruchtensappen uit concentraat 10,0% (appel, citroen, sinaasappel, mango 0,1%, Grapefruit 0,1%), suiker, natuurlijke aroma's, zoetstof (steviolglycosiden uit stevia), stabilisator (johannesbroodpitmeel), concentraten (saffloer, appel, kers, radijs, zoete aardappel) , acerola extract.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 52 kJ (12 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 2.7 g |
| waarvan suikers | 2.7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
40791 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
5410013800446 |






