€ 18,50 incl.btw
€16,97 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Analyse (mg/l): Na 10, K 1, Ca 60, Cl 13, Mg 6, NO3 <0,9, HCO3 200, SiO2 15, SO4 10, Résidu sec 200.
Voedingswaarden
| Soort | Per 1000 Milliliter |
|---|---|
| Natrium | 10 ml |
| Potassium | 1 ml |
| Calcium | 49 ml |
| Chloride | 16 ml |
| Nitraten | < 0.9 ml |
| Bicarbonaat | 180 ml |
| Siliciumdioxide (Sio2) | 16 ml |
| Sulfaat | 10 ml |
| Magnesium | 6 ml |
| Ash | 260 ml |
| Artikelnummer |
9393 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Land van herkomst |
Nederland |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8715600236446 |
| Ingrediënten |
Ingrediënten:Natuurlijk mineraalwater met toegevoegd koolzuurgas. |
| Kilojoules |
0,00 |
| ENER_K14 |
0,00 |
| Vetten |
GR |
| Vet |
0,00 |
| Verzadigde vetten |
GR |
| Verzadigde vetten |
0,00 |
| Koolhydraten |
GR |
| Koolhydraat |
0,00 |
| Suikers |
GR |
| Suiker |
0,00 |
| Eiwitten |
GR |
| Eiwit |
0,00 |
| Zouten |
GR |
| Zout |
0,00 |
| Vezel |
0,00 |
| EENHP_EENH |
ML |
| EENHP |
100,00 |





