€ 15,99 incl.btw
€14,67 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% korting | 2 | €15,67 €14,38 |
| 5% korting | 5 | €15,19 €13,94 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: ROGGEbloem, glucose-fructosestroop, suiker, specerijen, kaneel, zonnebloemolie, rijsmiddelen (natriumwaterstofcarbonaat, dinatriumdifosfaat)
Allergenen: Rogge en Glutenbevattende Granen. Kan sporen van Noten bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1292 kJ (305 kcal) |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 69.7 g |
| waarvan suikers | 40.9 g |
| Voedingsvezel | 3.5 g |
| Eiwitten | 2.4 g |
| Zout | 0.32 g |
| Artikelnummer |
21500 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
20 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
18710432581938 |
| Ingrediënten |
Ingrediënten: Glucose-fructosestroop, ROGGEbloem, suiker, water, specerijen, zonnebloemolie, rijsmiddel (natriumbicarbonaat, zuurnatriumpyrofosfaat), rijstebloem, gebrande |
| Kilojoules |
1319,00 |
| ENER_K14 |
311,00 |
| Vetten |
GR |
| Vet |
1,00 |
| Verzadigde vetten |
GR |
| Verzadigde vetten |
0,20 |
| Koolhydraten |
GR |
| Koolhydraat |
71,30 |
| Suikers |
GR |
| Suiker |
41,90 |
| Eiwitten |
GR |
| Eiwit |
2,70 |
| Zouten |
GR |
| Zout |
0,28 |
| Vezels |
GR |
| Vezel |
2,80 |
| EENHP_EENH |
GR |
| EENHP |
100,00 |
| Allergenen |
rogge |






