€ 22,00 incl.btw
€20,18 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €21,56 |
| 7 - 99 | 4% | €21,12 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: zoetstoffen (sorbitol, sucralose), aroma's, antiklontermiddel (magnesiumzouten van vetzuren), kleurstof (plantaardige koolstof). Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1001 kJ (240 kcal) |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 98 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.15 g |
Bekijk ook onze andere producten van Smint.
| Artikelnummer |
888911 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8410031949841 |


