€ 13,51 incl.btw
€12,39 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, 5,5% vruchtensap uit concentraat (sinaasappelsap 5,4%, citroensap), voedingszuur (citroenzuur, appelzuur), zoetstoffen (sucralose, acesulfaam-K), natuurlijk sinaasappel aroma met andere natuurlijke aroma’s, antioxidant (ascorbinezuur), stabilisator (guargom), kleurstof (bèta-caroteen).
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 15 kJ (3 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.02 g |
| Artikelnummer |
40788 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8715600247824 |


