€ 4,00 incl.btw
€3,67 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% korting | 3 | €3,92 €3,60 |
| 5% korting | 5 | €3,80 €3,49 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
- Nacho's zijn perfect om met kaas in de oven te gratineren of als bijgerecht bij een Tex Mex of Mexicaanse maaltijd;
- Santa Maria nacho chips hebben het perfecte formaat en dikte voor een heerlijke nachoschotel;
- Lekker als tapas hapjes door ze te beleggen en te gratineren in de oven;
- Perfect voor een lekkere Tex Mex avond of borrel.
Ingrediënten: Maïsmeel (79%), zonnebloemolie, zout.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2004 kJ (479 kcal) |
| Vet | 20 g |
| waarvan verzadigd | 1.8 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 1.1 g |
| Eiwitten | 6.3 g |
| Zout | 0.9 g |
| Artikelnummer |
63171 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
7311310032128 |




