€ 15,50 incl.btw
€14,22 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, cacaoboter, roompoeder (13%), cacaomassa (waarvan fijne cacao 40%), magere melkpoeder (5%), lactose, botervet, emulgator (lecithine (soja)), Bourbon vanille-extract.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2236 kJ (535 kcal) |
| Vet | 29 g |
| waarvan verzadigd | 18 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| waarvan suikers | 53 g |
| Eiwitten | 5.4 g |
| Zout | 0.46 g |
| Artikelnummer |
226091 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
4000417021700 |




