€ 28,50 incl.btw
€26,15 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 4% korting | 4 | €27,36 €25,10 |
| 8% korting | 8 | €26,23 €24,06 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, zetmeel, zoethoutwortelextract, gelatine, kleurstof (karamel), menthol.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1668 kJ (393 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 90 g |
| Eiwitten | 0.8 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
227720 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
36 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8713800103797 |


