Pure Roomboter 82% Ongezouten (5 kg)
Artikelnummer: 63070
€ 39,99 incl.btw
€36,69 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €39,19 |
| 7 - 99 | 4% | €38,39 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Op zoek naar goede roomboter in grootverpakkingsformaat? De roomboter is gemaakt van uitstekende room en dat proef je. Met een vetgehalte van 82% is deze roomboter uitermate geschikt voor het maken van croissants of gerezen deeg. De roomboter is ongezouten en de textuur wordt niet korrelig. In 1 doos zit 5 kg Pure roomboter ongezouten 82%. Het betreft hier een blok van 5kg, geen losse verpakking.
Ingrediënten: Boter (melk)
Allergenen: Melk en derivaten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 3133 kJ (746 kcal) |
| Vet | 82 g |
| waarvan verzadigd | 53 g |
| Koolhydraten | 0.9 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 0.04 g |
| Artikelnummer |
63070 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
240 |
| Breedte |
180 |
| Hoogte |
160 |
| EAN code |
5411236000057 |





