€ 10,50 incl.btw
€9,63 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, geconcentreerd sinaasappelsap en andere citrusvruchtensappen 12% (sinaasappel 10%, citroen, mandarijn, pompelmoes), suiker, vruchtvlees 2% (sinaasappel, mandarijn), extract van sinaasappelschil, conserveermiddel: kaliumsorbaat, natuurlijke sinaasappelaroma's.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 164 kJ (39 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.3 g |
| waarvan suikers | 8.9 g |
| Eiwitten | 0.1 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
9619 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,90 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8435185973986 |



