€13
€11,99
incl.btw
€11,00 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Al sinds 1924 maakt Oldtimers dropjes met karakter. Deze Smallingerlandse salmiak klinkers zijn pittige dropjes met de sterke salmiaksmaak. Een genot voor de echte liefhebber. Het dropje werd ooit bedacht om de hardwerkende stratenmakers een steuntje in de rug te geven. De salmiakdropjes met zwart-witpoeder zitten in het handige Oldtimers doosje. Deze neem je makkelijk mee in de auto zodat je onderweg wat te snoepen en uit te delen hebt. Autodrop gebruikt alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen. De dropjes zijn bovendien vegan, gelatinevrij en glutenvrij. Voordelig autodrop kopen doe je natuurlijk bij online snoepgroothandel Compliment.nl. Je koopt Autodrop Smallingerlandse salmiakklinkers per 6 doosjes van 185 gram (+/- 57 dropjes).
Ingrediënten: suiker, glucose-fructosestroop, zetmeel, geleermiddel (arabische gom), gemodificeerd zetmeel, salmiakzout, zoethoutwortelextract, zoethoutpoeder, kleurstof (karamel), natuurlijk aroma.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1302 kJ (308 kcal) |
| Vet | 0.1 g |
| waarvan verzadigd | < 0.1 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 42 g |
| Eiwitten | 1.1 g |
| Zout | 0.14 g |
| Artikelnummer |
232573 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8710452306170 |





