€ 6,50 incl.btw
€5,96 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% korting | 3 | €6,37 €5,84 |
| 5% korting | 5 | €6,17 €5,66 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: tomaten, tomatensap, zuurteregelaar: citroenzuur
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 112 kJ (27 kcal) |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| waarvan onverzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 4.2 g |
| waarvan suikers | 3.8 g |
| Voedingsvezel | 1.1 g |
| Eiwitten | 1.1 g |
| Zout | 0.02 g |
| Artikelnummer |
65203 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8715821000888 |




