€ 19,50 incl.btw
€17,89 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, magere MELKpoeder, cacaomassa*, cacaoboter*, TARWEmeel, watervrij MELKvet, WEIpoeder, rijstzetmeel, emulgator (lecithinen), kleuren (bietenrood, carotenen, curcumine), spirulinaconcentraat, glansmiddelen (carnaubawas, witte bijenwas), plantenconcentraten (saffloer, radijs), GERSTemoutextract. (*Rainforest Alliance Certified).
Allergie-informatie
Bevat: melk, tarwe, lactose, gerst, glutenbevattende granen.Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1978 kJ (471 kcal) |
| Vet | 18.8 g |
| waarvan verzadigd | 11.4 g |
| Koolhydraten | 67.8 g |
| waarvan suikers | 62.5 g |
| Voedingsvezel | 1.9 g |
| Eiwitten | 6.3 g |
| Zout | 0.12 g |
| Artikelnummer |
63780 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7613039199398 |
| Ingrediënten |
Ingrediënten: suiker, cacaoboter, magere melkpoeder, cacaomassa, tarwemeel, weifiltraatpoeder, watervrij melkvet, zetmeel, emulgator (zonnebloemlecithine), fruit- en plantenconcentraten (saffloer, radijs, zwarte wortel, citroen, hibiscus), spirulinaconcentraat, glansmiddelen (carnaubawas, bijenwas), natuurlijk vanillearoma, invertsuikerstroop. |
| Kilojoules |
1948,00 |
| ENER_K14 |
464,00 |
| Vetten |
GR |
| Vet |
18,90 |
| Verzadigde vetten |
GR |
| Verzadigde vetten |
10,80 |
| Koolhydraten |
GR |
| Koolhydraat |
68,00 |
| Suikers |
GR |
| Suiker |
62,70 |
| Eiwitten |
GR |
| Eiwit |
5,00 |
| Zouten |
GR |
| Zout |
0,15 |
| Vezels |
GR |
| Vezel |
1,00 |
| EENHP_EENH |
GR |
| EENHP |
100,00 |
| Etiket tht-datum |
Jonge kinderen (onder de 4 jaar) hebben een beperkt kauwvermogen en kunnen zich verslikken in snoepgoed met kleine afmetingen. Op een koele en droge plaats bewaren. |
| Allergenen |
magere melkpoeder, tarwemeel, weifiltraatpoeder, watervrij melkvet |





