€ 23,50 incl.btw
€21,56 excl.btw
Ga voor volumevoordeel
1x
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, TARWEmeel, magere MELKpoeder, cacaoboter, cacaomassa, plantaardige vetten (palm, karité), watervrij MELKvet, emulgator (lecithinen), rijsmiddel (natriumcarbonaten).
Allergenen: bevat melk, lactose, gluten, tarwe.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2152 kJ (515 kcal) |
| Vet | 26.9 g |
| waarvan verzadigd | 15.1 g |
| Koolhydraten | 58.3 g |
| waarvan suikers | 45.3 g |
| Voedingsvezel | 2.5 g |
| Eiwitten | 8.2 g |
| Zout | 0.15 g |
| Artikelnummer |
63873 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
36 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7613035356023 |
| Ingrediënten |
Ingredienten: suiker, tarwemeel, cacaoboter, magere melkpoeder, palmvet, cacaomassa, watervrij melkvet, wiefiltraatpoeder, magere cacao, emulgator (zonnebloemlecithine), aroma's, zout, rijsmiddel (natriumcarbonaten) |
| Kilojoules |
2189,00 |
| ENER_K14 |
523,00 |
| Vetten |
GR |
| Vet |
27,90 |
| Verzadigde vetten |
GR |
| Verzadigde vetten |
15,60 |
| Koolhydraten |
GR |
| Koolhydraat |
60,20 |
| Suikers |
GR |
| Suiker |
49,40 |
| Eiwitten |
GR |
| Eiwit |
7,00 |
| Zouten |
GR |
| Zout |
0,21 |
| Vezels |
GR |
| Vezel |
1,70 |
| EENHP_EENH |
GR |
| EENHP |
100,00 |
| Etiket tht-datum |
Op een koele en droge plaats bewaren |
| Allergenen |
tarwe, melk, melk, wei |





