€ 18,50 incl.btw
€16,97 excl.btw
Toon prijzen incl. btw.
Ga voor volumevoordeel
1x
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Nakd cocoa delight is gemaakt met 100% natuurlijke ingrediënten. Met de heerlijke smaak van fruit, noten en cacao. Nakd repen zijn handige repen voor onderweg, op het werk, mee naar school of tijdens het sporten. Behalve noten en fruit wordt er niets toegevoegd. En het is ook niet nodig: de zoete smaak van de natuurlijke ingrediënten zijn genoeg om Nakd repen onweerstaanbaar lekker te maken. De repen worden bovendien niet gebakken zoals veel andere repen. Alle ingrediënten worden samengeperst tot een reep. Hierdoor worden het ook wel 'raw bars' genoemd: raw/ rauwe repen dus. Nakd repen zijn glutenvrij en veganistisch. Ben je op zoek naar een verantwoord tussendoortje? Kies dan voor de repen van Nakd. Voordelig Nakd raw bars kopen doe je natuurlijk bij online groothandel Compliment.nl. Je koopt Nakd cocoa delight per doos met 18 repen van 35 gram.
Ingrediënten: dadels 48%, CASHEWNOTEN 30%, rozijnen 16%, cacao 6%, natuurlijk aroma.
Allergenen: bevat cashewnoot, noten en mogelijk soja, pinda's.
Ingrediënten: dadels 48%, CASHEWNOTEN 30%, rozijnen 16%, cacao 6%, natuurlijk aroma.
Allergenen: bevat cashewnoot, noten en mogelijk soja, pinda's.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1613 kJ (385 kcal) |
| Vet | 15.1 g |
| waarvan verzadigd | 3.1 g |
| Koolhydraten | 49.4 g |
| waarvan suikers | 45.3 g |
| Voedingsvezel | 6.8 g |
| Eiwitten | 9.4 g |
| Zout | 0.04 g |
| Artikelnummer |
21543 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
5060088704790 |


