€ 8,50 incl.btw
€7,80 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, water, aroma, kleur: E150a. Bevat cacao extract.
Voedingswaarden
| Soort | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1422 kJ (340 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 84.1 g |
| waarvan suikers | 83.7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.03 g |
| Artikelnummer |
38967 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
76 |
| Breedte |
76 |
| Hoogte |
306 |
| EAN code |
3052910007645 |




