€ 29,00 incl.btw
€26,61 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €28,42 |
| 7 - 99 | 4% | €27,84 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: 100% fruitsap. Sap uit sapconcentraat, ongezoet.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 192 kJ (45 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10.7 g |
| waarvan suikers | 10.1 g |
| Eiwitten | 0.1 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
40742 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
5000112510133 |



