€ 14,50 incl.btw
€13,30 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingredienten: kristalsuiker.
Voedingswaarden
| Soort | per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1700 kJ (400 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 100 g |
| waarvan suikers | 100 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Van Gilse is onderdeel van Cosun Beet Company (de nieuwe naam van Suiker unie), van oudsher de toonaangevende suikerproducent van Nederland. Van Gilse bestaat ruim 100 jaar en heeft een assortiment van ruim 30 verschillende specialiteiten. De suikerproducten worden gemaakt van Hollandse suikerbieten in eigen fabrieken in Nederland.
| Artikelnummer |
54034 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
8 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710437023641 |





