€ 43,00 incl.btw
€39,45 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, cacaoboter, VOLLEMELKPOEDER, HAZELNOTEN, cacaomassa, plantaardige vetten (palm, shea), MELKSUIKER, KARNEMELKPOEDER, BOTERVET, AMANDELEN, dextrose, WEIPOEDER, MAGEREMELKPOEDER, emulgator: lecithine (SOJA), magere cacao, aroma's, zout. Melkchocolade met hazelnootcrèmevulling; melkchocolade: ten minste 32% cacaobestanddelen. Melkchocolade; melkchocolade: ten minste 32% cacaobestanddelen. Melkchocolade met amandel- en hazelnootstukjes; melkchocolade: ten minste 32% cacaobestanddelen. Melkchocolade met pralinécrèmevulling; melkchocolade: ten minste 32% cacaobestanddelen. Alle soorten kunnen ook bestanddelen van hazelnoot, amandel, aardnoot/pinda, andere noten en ei bevatten.
Allergenen: Melk, Hazelnoot, Amandel, Soja, Noten. Kan bevatten: Pinda's en Eieren
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2394 kJ (575 kcal) |
| Vet | 37.8 g |
| waarvan verzadigd | 20.4 g |
| Koolhydraten | 49.8 g |
| waarvan suikers | 48.2 g |
| Eiwitten | 7.8 g |
| Zout | 0.2 g |
Bekijk ook onze andere soorten Merci chocolade.
| Artikelnummer |
35140 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
10 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
4014400113822 |



