€ 16,50 incl.btw
€15,14 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, gemodificeerd tarwezetmeel, gemodificeerd aardappelzetmeel, salmiakzout, kleurstof (E150C), zoethoutwortelextract, kokosolie, natuurlijk aroma, glansmiddel (bijenwas)
Allergenen: Tarwe
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1260 kJ (297 kcal) |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 35 g |
| Eiwitten | 4.7 g |
| Zout | 0.0 g |
| Artikelnummer |
274106 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
7 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
290 |
| Breedte |
75 |
| Hoogte |
160 |
| EAN code |
8712514009289 |


