€ 7,00 incl.btw
€6,42 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €6,86 |
| 7 - 99 | 4% | €6,72 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De Magical Stickgum is de magische kauwgom die eruit ziet als een sigaret. De doosjes hebben een stijlvolle uitstraling, zoals met cowboys, kronen en kamelen. In 1 doos zitten 18 verpakte Magical Stickgum.
Ingrediënten: Suiker, Gombasis, Glucosesiroop, Smaakstoffen, verdikkingsmiddel: E422, Antioxidant: E321
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1270 kJ |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Eiwitten | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
| Artikelnummer |
517618 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
3587361154537 |




