€19
€15,49
incl.btw
€14,21 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De Mac Bubble Cola Lolly's zijn heerlijke lolly's met de smaak van cola. De binnenkant van de lollie bevat een stuk kauwgom. Deze lolly's zijn ideaal voor Halloween of om mee te trakteren. In 1 pot zitten 100 verpakte lolly's.
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, gombasis, voedingszuur E330, aroma's, bevochtigingsmiddel sorbitol, kleurstof E150a, antioxidant E321
Allergenen: /
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1465 kJ (350 kcal) |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigd | 0.0 g |
| Koolhydraten | 88 g |
| waarvan suikers | 66 g |
| Eiwitten | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
| Artikelnummer |
225473 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
100 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8717056641140 |

