€10
€8,43
incl.btw
€7,73 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: TARWEbloem, suiker, plantaardige oliën (palm*, raap), kandijstroop, rijsmiddel (natriumwaterstofcarbonaat), SOJAbloem, zout, kaneel. (*palmolie van duurzame en gecertificeerde plantages).
Allergie-informatie: Bevat: tarwe, soja, glutenbevattende granen.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2032 kJ (484 kcal) |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 8 g |
| Koolhydraten | 72.6 g |
| waarvan suikers | 38.1 g |
| Voedingsvezel | 1.3 g |
| Eiwitten | 4.9 g |
| Zout | 0.92 g |
| Artikelnummer |
836381 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
150 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
5410126116199 |





