€ 21,00 incl.btw
€19,27 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Water, invertsuiker, fructose, voedingszuur (citroenzuur), thee-extract^(1) (0,12%), mangosap uit geconcentreerd sap (0,1%), zuurteregelaar (trinatriumcitraat), aroma's, antioxidant (ascorbinezuur), zoetstof (steviolglycosiden)
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 80 kJ (19 kcal) |
| Vet | < 0.5 g |
| waarvan verzadigd | < 0.1 g |
| Koolhydraten | 4.6 g |
| waarvan suikers | 4.5 g |
| Eiwitten | < 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
| Artikelnummer |
39078 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8711327508347 |





